14 grudnia 2016

Akuku - ostatni box niespodzianka


I stało się! Niestety. aKukubox zostaje zawieszony. Dzisiaj dostałyśmy naszego ostatniego aKukuboxa. Prowadzenie takiej (hmm?) działalności jest wyczynem. Po pierwsze zorganizowanie czasu, po drugie dobieranie i szukanie produktów i po trzecie zadowolenie małych i dużych klientów. To przez to dziewczyny postanowiły zawiesić działalność. Ja dziękuję w imieniu Weroniki za cudowne boxy. Za możliwość odkrycia nowych hand made'owych producentów. Mamy 6 boxów, każde przyniosło coś super. Raz może mniej. Niemniej jednak szkoda, że ta przygoda z odkrywaniem się kończy. Jednak mam nadzieję, że z czasem dziewczyny ponownie ruszą ze sprzedażą pudełek, bo to było super doświadczenie ;)

Co kryło ostatnie pudełko?

W pudle znalazło się 5 produktów. Była jak zawsze książeczka tym razem o tematyce świątecznej, kubek ze słomką, wieszak króliczek, kosmetyczka oraz planner do ogarnięcia budżetu. Także znalazło się coś dla dziecka i coś dla mamy 😊

1. Książeczka

O tematyce świątecznej od wydawnictwa Debit. Książeczka znajduje w wygodnym kuferku i jest podzielona jak widać na zdjęciach. Znajdują się w nich opowieści o reniferach, Świętym Mikołaju i jego małych pomocnikach. 
Cena produktu: 25,90 zł i znajdziecie go tutaj.


2. Kosmetyczka

Piękna różowa kosmetyczka, która dzięki swoim rozmiarom może być piórniczkiem dla dziewczynki. Wykonana ręcznie przez zespół Farbotki.
Cena produktu: 45 zł i jest dostępna tutaj.

3. Metalowy wieszak

Różowy metalowy wieszaczek w kształcie króliczka, to absolutny must have dla księżniczki. Już mam pomysł gdzie go Weronice przywiesimy, by - jak podrośnie - uczyła się odwieszania swoich kurteczek. 
Cena takiego wieszaka to 20 zł i możecie go kupić tutaj.

4. Kubek ze słomką

Kubków niekapków Weronika ma aż trzy. Z żadnego pić nie chce, bawi się nimi i jakimś cudem rozlewa płyny mimo że są bardzo dobrze zakręcone, więc nie wiem czy polubi się z kubkiem ze słomką. Może za jakiś czas, może wcale. Zobaczymy jak to będzie. Szkoda tylko, że nie ma narysowanej miarki 😏 Kubek jest polskiej marki Dyduś.
Jego cena to tylko nieco ponad 8 zł, a kupić możecie tutaj.

5. INSPIbudżet

Muszę przyznać, że ten produkt był dla mnie mega cudowną niespodzianką. Od dwóch lat prowadzę nasz budżet, sprawdzam na co idą nasze pieniążki i staram się lekko na czymś zaoszczędzić. Teraz dzięki temu zeszytowi będę mogła zrobić to lepiej! Idealny prezent dla mamy! 💕 Ogólnie INSPIbudżet sprzedawany jest w zestawie - 3 zeszyty. Cena to 60 zł i możecie go dostać tutaj.


Nie mogę uwierzyć, że to koniec przygody z aKukuboxem. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę mogła dostać takie pudełko. Dziękuję raz jeszcze za możliwość odkrywania razem z Wercią nowych produktów. Poznałam wielu fajnych producentów. Nie każdemu się dogodzi tak jak to było w przypadku tych boxów Niemniej jednak dziewczyny zyskały wiele fanek i nigdy ich nie stracą 💖
Pozdrawiam, Kinga.

📣📣📣POSTY Z CYKLU AKUKUBOX📣📣📣


P.S. Wyszły mi najgorsze zdjęcia ever. Z góry przepraszam. A teraz zmykamy na spacer 😉

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej!
Każdy bloger lubi wiedzieć czy to co tworzy jest fajne, więc jeśli Ci się podoba dany tekst lub chcesz podyskutować, to rób to pod notką, bądź na fanpejdżu pod postem informującym o blogowych nowościach.
Będzie nam bardzo miło, Wercia aż uściska Cię wirtualnie :)
Pozdrawiamy i cieszę się, że jesteś! ;)

Copyright © 2016 Celuj w 19 , Blogger