14 maja 2020

O RETY - JESTEM DWULATKIEM!


Nigdy nie zapomnę jak dwa lata temu drżałam na samą myśl, że znowu będzie mnie czekać cesarskie cięcie. Serio. Drugiej cesarki panicznie się bałam, bo ciąża przebiegała praktycznie wzorowo - prócz anemii ciążowej. To nie było ratowanie życia dziecka i matki, tak jak miałam to w przypadku porodu z Wercią. Samo to, że w nocy 13 maja trafiłam na oddział ze skurczami mocno mnie zestresowało. Ale 14 maja 2018 roku o 8:02 zobaczyłam mojego ukochanego chłopczyka. Najprzystojniejszego okruszka na całym globie...

...i kuźwa, to było dwa lata temu. Podkreślam DWA LATA TEMU. D-W-A. No nie wierzę, że to tak szybko zleciało. Karol już jest bardzo poważnym Paniczem.

On był naprawdę malutki!

Karol to nasz mały wicherek. Jest wszędzie. Przyleci, pobebla coś śmiesznego i leci dalej, bo on nie usiedzi. Lubi czytać, lubi układać puzzle, bawić się samochodzikami, lubi obejrzeć jakąś bajkę, lubi pomagać. Chodzi za Wercią jak cień i jej...przeszkadza. Ma charakterek. Jest taki ciekawy świata i niech w nim to siedzi jak najdłużej - ta ciekawość.

Wczoraj zaczynał siadać, podciągać się, stawiać pierwsze kroki...
Karolkowi czytamy od narodzin. Czytamy mu nadal. A on czasem czyta Werci.

Idzie za nią krok w krok i mam nadzieję, że będzie tak zawsze. Że będą się wspierać, kochać i szanować.

Chyba taka jest właśnie miłość. Taka jak ta z tyłu. Tak Wercia chce go po siostrzanemu pacnąć w głowę.

Niesamowite jest to, jak przy dzieciach czas zapiernicza do przodu. Nie wiem po co i gdzie on tak gna? Karol ma dwa lata, a Wercia cztery. Jeszcze trochę i wyfruną z gniazda, a my ze Starym będziemy wspominać te czasy jak oni byli malutcy i trwali przy nas.

Pozdrawiam, Kinia!


Znajdziesz nas na facebooku - koniecznie daj łapkę do góry, by być z nami na bieżąco,
instagramie - zobacz niepublikowane zdjęcia, kulisy naszej codzienności na instastory.

1 komentarz:

  1. Ja też dopiero co rodziłam, a tu Jaśko ma ponad 4 lata, Olcia w tamtym miesiącu skończyła rok. Z opisu Karola - mam identyczną wersję dziecka w wersji dziewczęcej. Oj, bawiliby się razem, aż by się kurzyło! :)

    OdpowiedzUsuń

Hej!
Każdy bloger lubi wiedzieć czy to co tworzy jest fajne, więc jeśli Ci się podoba dany tekst lub chcesz podyskutować, to rób to pod notką, bądź na fanpejdżu pod postem informującym o blogowych nowościach.
Będzie nam bardzo miło :)
Pozdrawiamy i cieszę się, że jesteś! ;)

Copyright © 2016 Celuj w 19 , Blogger