O blogu


O BLOGU


Cześć! Mam na imię Kinga, jestem narzeczoną, mamą i autorką tego miejsca w sieci. Mam 26 lat i moje marzenie o byciu mamą się spełniło. 
Jestem mamą już dwuletniej Weroniki (26.01.2016) odkryłam, że macierzyństwo to najwspanialsza sprawa na świecie, a bycie mamą jest czymś cudownym ♥♥♥
Razem z Marcinem i Wercią tworzymy szczęśliwą rodzinkę 2+1, a już w maju dołączy do nas Karol, który póki co wygodnie urlopuje w moim brzuchu ♥♥♥

W 2017 roku zdecydowaliśmy się nie tylko, że najwyższy czas powiększyć naszą rodzinkę, ale postanowiliśmy że musimy się przeprowadzić. Wróciliśmy z powrotem na wieś do mojego rodzinnego domu. Wyremontowaliśmy połowę domu i mieszkamy już prawie na swoim. Jestem szczęśliwa, że wszystko tworzymy razem, co daje mi mega kopa!

Celuj w 19 powstał po przerwie w blogowaniu. Początkowo był blogiem o tematyce czysto lifestylowej, pokazywałam codzienność. Teraz przekształcił się on w lekko parentingowy, w którym główną rolę odgrywamy my jako całość, jako rodzinka. Cały czas uczę się blogowania, wiem że to miejsce może wyglądać lepiej i zapewne kiedyś wyewoluuje, jak Pokemony :) Aktualnie na stronie znajdziecie dużo postów o moim dziecku i o tym jak ja widzę macierzyństwo. 

Mam nadzieję, że będziesz tutaj często wpadać :)


Blog znajdziecie na portalach społecznościowych: 

Bloglovin / Facebook / Google / Instagram

Copyright © 2016 Celuj w 19 , Blogger