O blogu


O BLOGU


Cześć! Mam na imię Kinga, jestem narzeczoną, mamą i autorką tego miejsca w sieci. Mam 24 lata i moje marzenie o byciu mamą się spełniło. Odkąd na świecie pojawiła się Weronika (26.01.2016) odkryłam, że macierzyństwo to najwspanialsza sprawa na świecie, a bycie mamą jest czymś cudownym ♥♥♥ Razem z Marcinem tworzymy szczęśliwą rodzinkę 2+1 i póki co niczego więcej nam nie potrzeba, bo mamy już ogrom ♥♥♥

Mieszkamy w małym mieście w województwie opolskim. Wynajmujemy 50 metrowe lokum, które jest naszym centrum dowodzenia. To tutaj Weronika ma swoje pierwsze razy.

Celuj w 19 powstał po przerwie w blogowaniu. Początkowo był blogiem o tematyce czysto lifestylowej, pokazywałam codzienność. Teraz przekształcił się on w lekko parentingowy, w którym główną rolę odgrywamy my jako całość, jako rodzinka. Cały czas uczę się blogowania, wiem że to miejsce może wyglądać lepiej i zapewne kiedyś wyewoluuje, jak Pokemony :) Aktualnie na stronie znajdziecie dużo postów o moim dziecku i o tym jak ja widzę macierzyństwo. 

Mam nadzieję, że będziesz tutaj często wpadać :)


Blog znajdziecie na portalach społecznościowych: 

Bloglovin / Facebook / Google / Instagram

Copyright © 2016 Celuj w 19 , Blogger